Na každou hokejku mám jen jeden gól.Petr Klíma
Váš účet

Opravené hokejky v čepeli - popis, info

Opravené hokejky v čepeli - popis, info

Krátké info k hokejkám opravených v čepeli.

Nově jste si již někteří mohli všimnout, že nabízíme na našem eshopu i hokejky opravené v čepeli - nejlepší metodou, co jsme kdy viděli. Spravně - viděli, ale nikdy takhle neopravili. Takovou opravu čepele pro nás dělá subdodavatel, který svou praci vyšperkoval do téměř dokonalé práce, proto jsme se rozhodli naši opravu čepele dále nerozvíjet.

Ve fotkách vidíte detailní práci - jedná se o pouze o hokejky, které byly naprasklé, nakřuplé, žralok na špičce čepele, popřípadě rozštípnutý vrch či spodek patky čepele - od BULY! Čepele nikdy nebyly rozlomené zcela, nebylo by možné zachovat záhyb hokejky.
Hole mají v pořádku shaft - A TOTO BEREME JAKO NEJVĚTŠÍ VÝHODU TĚCHTO HOLÍ - ZŮSTAVÁ ZACHOVÁNA PRUŽNOST HOLE PLUS NAVÍC JE VYTVRZENÁ ČEPEL - přetažená, vybroušená, a zapečená v peci, tak aby byla opravdu tvrdá a vydržela(testováno mými 95kg kdy jsem na čepel položenou špičkou čepele na zem a stoupnuto a pohoupáno se na čepeli - BEZPROBLÉMU DRŽÍ.
Za výbornou cenu si kupujete PROFI hokejku, když nemusíte utrácet horentní sumy přes 5tis za novou hůl!!

Na tyto hokejky opět a zase jen u nás je poskytována záruka - 7dní na cokoliv. Délka shaftu bývá nezkrácena, ale vybíráme pouze hole nad 160cm - zpravidla bývají vyšší než 160cm.

Bohužel opravu momentálně pro Vás, naše zákazníky, nebudeme zatím nabízet.