Váš účet

FlexLite Technology

Flexlite technologie oprav hokejek

Nová revoluční metoda oprav hokejek FlexLite je právě dostupná i Tvé hře!

Hraj jako Profi hráči s nejvyššími modely hokejek dostupných na trhu.

Hokejka po opravě Flexlite je těžší o 20-25gramů dle místa opravy, ovšem snažíme se zachovat si naprosto perfektní vyvážení - téměř jako u nové, přitom se Flex hokejky téměř nezmění!

Uvnitř hole není žádné pevné a plné těleso, ale dutá FlexLite vložka a proto po opravě zůstavá hokejka lehká, vyvážená s dlouhou životností - a s doživotní zárukou na opravené místo!

Navíc přidáváme 14 denní záruku na jakoukoliv skrytou vadu námi opravené hokejky!

Naši FlexLite metodu opravy jsme vyvíjíme od roku 2014, a stále zdokonalujeme, pokud nám příjde nějaká reklamace.

FlexLite je novodobá metoda, kdy hokejka je opravena přesně tím materiálem, ze kterého je vyrobena. My známe technologii postupu výroby hokejek a proto můžeme využít know-how i při opravě hokejek! 

 

Přidej se i Ty k našim spokojeným zákazníkům, kteří už naše opravené hokejky využívají a zažij na vlastní pocit, jaké to je mít nejkvalitnější opravenou hůl v České Republice. 

 

Upozorňujeme, že opravená hokejka byla původně nová, poté profesionálně použitá a následně poškozená či zlomená a až poté byla opravena naší Flexlite technologií, která není schválená výrobcem a výrobce za opravu nezodpovídá. Opravená hokejka má jiné vlastnosti než originální nová hokejka. Opravená hokejka je výrobek, prodávaný pod značkou Opravené Hokejky a tento výrobek je vyroben z zbytků zlomených hokejek původního výrobce. Opravená hokejka se může lišit vzhledem od originální nové hokejky.

FlexLite - foto před/po opravě

Takto vypadá náš spoj, foto před a foto po hladkém zalisování FlexLite technologie do hokejky.