Na každou hokejku mám jen jeden gól.Petr Klíma
Váš účet

FlexLite Technology

Flexlite technologie oprav hokejek

Nová revoluční metoda oprav hokejek FlexLite je právě dostupná i Tvé hře!

Hraj jako Profi hráči s nejvyššími modely hokejek dostupných na trhu.

Hokejka po opravě Flexlite je těžší o 10-30gramů dle místa opravy, ovšem zachovává si naprosto perfektní vyvážení - téměř jako u nové, přitom se Flex hokejky téměř nezmění!

Uvnitř hole není žádné pevné a plné těleso, ale dutá FlexLite vložka a proto po opravě zůstavá hokejka lehká, vyvážená s dlouhou životností - a s doživotní zárukou na opravené místo!

Navíc přidáváme 7 denní záruku na jakoukoliv skrytou vadu námi opravené hokejky!

Naši FlexLite metodu opravy jsme vyvíjeli necelý rok, abychom mohli plně přejít ze známé sady SRS(shaft repair system) právě na náš systém opravy.

FlexLite je novodobá metoda, kdy hokejka je opravena přesně tím materiálem, ze kterého je vyrobena. My známe technologii postupu výroby hokejek a proto můžeme využít know-how i při opravě hokejek! 

 

Přidej se i Ty k našim spokojeným zákazníkům, kteří už naše opravené hokejky využívají a zažij na vlastní pocit, jaké to je mít nejkvalitnější opravenou hůl v České Republice. 

 

Upozorňujeme, že opravená hokejka byla původně nová, poté profesionálně použitá a následně poškozená či zlomená a až poté byla opravena naší Flexlite technologií, která není schválená výrobcem a výrobce za opravu nezodpovídá. Opravená hokejka má jiné vlastnosti než originální nová hokejka. Opravená hokejka je výrobek, prodávaný pod značkou Opravené Hokejky a tento výrobek je vyroben z pozůstatků zlomených hokejek původního výrobce. Opravená hokejka se může lišit vzhledem od originální nové hokejky.

FlexLite - foto před/po opravě

Takto vypadá náš spoj, foto před a foto po hladkém zalisování FlexLite technologie do hokejky.