Váš účet

FAQ - časté dotazy

Má cenu opravovat hokejku FlexLite technologií?

Ano má!

Každá kompozitová hůl lze opravit v shaftu! Naše unikátní FlexLite Technologie opravy Vám zaručí odolnost hole po opravě, snaží se zachovat v nejvyšší míře vyvážení hole. Nárůst váhy je zhruba 20-25g - dle místa opravy. 

Proč vybrat metodu FlexLite?

Naše know-how, jak dobře opravit hokejku, tak aby vydržela, je znalost složení a výroby holí! Ano, i my jsme začínali před lety se známou technologií SRS. Nevyhovovaly nám naše vysoké nároky na hmotnost a vyvážení hole, která je pro nás, ale i pro Vás hráče, to nejdůležitější! Proto jsme vymysleli a dotáhli do zdárného konce náš systém oprav FlexLite! Žádné plné a těžké těleso uvnitř hole. FlexLite technologie je dutá, proto je hůl po opravě vyváženější a oproti ostatním technologií výrazně příjemnější do ruky. A co potřebuješ k dobré střele?! Dobrou hokejku, se kterou si rozumíš a dokážeš ji cítit a ovládat v rukách! 

Jak se změní vlastnosti hole?

Změny po opravě samozřejmě nastanou i u FlexLite technologie! Nárůst váhy je 20-25gramů - dle místa opravy. Flex se změní a zvýší - zhruba o 1-5bodů flexu(dle místa opravy).

Opravujete i čepele?

Ne, tuto opravu my neděláme. 

Našli jsme si kvalitního subdodavatele na opravu čepelí.

Bohužel z kapacitních důvodů nepříjmáme hokejky poškozené v čepeli na opravu.

Jakou poskytujete záruku?

Na každou opravu FlexLite technologií dáváme doživotní záruku na spoj.

Navíc máme záruku 14 dní na cokoliv. Když se naše hokejka kdekoli zlomí, či praskne do 14 dní od zakoupení, bereme to jako vadu v hokejce(prasklinky v shaftu či čepeli, které nebyly odhaleny), a zákazník obdrží novou hokejku zcela zdarma!!!

Jak jsou hokejky po opravě dlouhé?

Délky hokejek máme vypsané rozmezí u každé jednotlivé hokejky, včetně typu záhybu, flexu, a čepele.

Jak moc se hokejka zkrátí po opravě?

Zpravidla se hokejka zkrátí o bod zlomu a to je 1-3cm. Pokud je zlom delší, musíme ji zkrátit víc, tak aby byla hokejka zarovnána a pasovala k sobě. Pokud si nejste jistí, nejlepší možnost je poslat nám email na opravenehokejky@seznam.cz s fotkou, a my Vám odpovíme.

Jak dlouho trvá oprava hokejky?

Hokejku Vám opravíme do 5-10 pracovních dnů ode dne doručení k nám. Následné zaslání k Vám je kurýrní službou GLS, kdy Vám ji kurýr doveze rovnou do Vašich rukou. 

Zasíláte i na Slovensko?

Ano zasíláme, pouze při výběru platby na účet a zboží je zasíláno přepravní službou.